Відремонтувати 178 покрівель та 168 опалювальних систем: у міськраді почали готуватися до осінньо-зимового періоду

batareya
besplatka_728_90_ukr

На сьогоднішньому засідані виконкому затвердили склад міського оперативного штабу з координації робіт щодо підготовки житлово-комунального господарства міста Черкаси до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

Зкорема, у проекті рішення йдеться, що до початку опалювального сезону мають бути виконані ремонтні роботи з ліквідації пошкоджень теплових мереж, які виникнуть при  проведенні гідравлічних випробувань, також повинні бути перевірені безгосопдарські мережі.

До 1 жовтня 2018 року до опалювального сезону КП «Черкаситеплокомуненерго» потрібно підготувати  36 котелень, 82 центральних теплових пункти, 166,10 км теплових мереж у двотрубному обчисленні. КП «Черкасиводоканал» має відремонтувати 5 водопровідних і 17 каналізаційних насосних станцій.

Комунальні підприємства „Соснівська служба утримання будинків” та „Придніпровська служба утримання будинків” до 1 жовтня мають комплексно підготувати 783 житлових будинки, відремонтувати 178 покрівель, 168 опалювальних систем з оформленням актів готовності до опалювального періоду, 202 системи гарячого водопостачання, 187 систем холодного водопостачання та каналізації.

В.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк повинен організувати роботу з перевірки утримання в постійній готовності дорожньої і спеціальної інженерної техніки, обладнання та інвентарю щодо дій в умовах сильних морозів, снігопадів, налипання снігу, снігових заметів, хуртовин, ожеледиці та масового утворення бурульок на дахах будівель.

First1

Можливо Вас зацікавить