Відтепер черкаські багатоповерхівки обслуговуватиме приватне підприємство

Відтепер черкаськими багатоповерхівками керуватиме приватне підприємство
besplatka_728_90_ukr

ТОВ «Сантехбудконструкція», засновником якого є Андрій Бортник, стало управителем багатоквартирних будинків за всіма лотами, на які було розподілено місто Черкаси. Таке рішення було прийняте у ході засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Заступницю міського голови Людмилу Бордунос було визначено уповноваженою особою від виконавчого комітету, яка підписуватиме договори про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, від імені співвласників, строком на один рік.

Департамент ЖКК після укладання договорів повинен забезпечити розміщення інформації про управителя на офіційному веб-сайті Черкаської міської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуг.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликав містян створювати в своїх будинках ОСББ. Таким чином, беручи відповідальність за умови та майбутній розвиток своїх багатоповерхівок.

З боку міської влади Анатолій Бондаренко пообіцяв подальше всебічне сприяння і фінансову підтримку ініціативам мешканців.

Відтепер черкаськими багатоповерхівками керуватиме приватне підприємство

Можливо Вас зацікавить