Відтепер студенти ЧІПБ зможуть навчатися за програмою подвійного диплому

m
besplatka_728_90_ukr

17 років тому розпочалася тісна співпраця ЧІПБ із Головною школою пожежної служби, м. Варшава (Республіка Польща). Сьогодні вже наявна значна кількість втілених потужних спільних проектів, таких як міжнародні тактико-спеціальні навчання, конференції та круглі столи, українсько-польський студентський літній табір, програма академічних обмінів Erasmus+ тощо.

Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.

 

5 червня в. о. начальника інституту Олександр Тищенко та завідувач кафедри суспільних наук, професор Тетяна Чубіна, перебуваючи з офіційним візитом у Головній школі пожежної служби, м. Варшава, зустрілися з керівництвом Школи та обговорили перспективи подальшої співпраці.

Черговим етапом співробітництва стало те, що очільники навчальних закладів Олександр Тищенко та Павел Кенпка підписали договір щодо спільного проведення навчання за І рівнем освіти (бакалавр) за спеціальністю інженерія пожежної безпеки. Основною перевагою даного договору для студентів ЧІПБ, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, є можливість паралельного навчання у Головній школі пожежної служби, м. Варшава та отримання другого диплому Республіки Польщі.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить