Відтепер вирішувати чи йти учням на карантин буде керівництво школи

karantun
престо 728_90

Відтепер рішення про зупинення освітнього процесу в окремих класах та школі прийматимуться директором закладу загальної, середньої та позашкільної освіти за погодженнням з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаській міській раді. Таке рішення було прийняте у ЧМР на місцевій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо профілактики захворюваності на грип та ГРВІ у навчальних закладах у зимовий період.

Про це у коментарі нашому виданню повідомив Ігор Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР (відзначимо, що на останній сесії міської ради було проголосоване рішення про обрання нового складу виконкому, згідно якого Ігор Волошин буде переведений на посаду заступника міського голови — ред.).

Читайте також: Немає підстав говорити про епідемію грипу в місті, — Олег Стадник

Зазначимо, що на засіданні цієї комісії також було повідомлено про те, що на п’ятий тиждень 2018 року в місті захворіло на грип 1360 осіб. З числа хворих 798 — віком до 17-ти років. Госпіталізовано 116 осіб, з яких 108 дітей. В умовах стаціонару перебували діти у віковій категорії 0-4 роки. Також члени комісії зазначили, що за останній тиждень летальних випадків від грипу по місту не зареєстровано, а епідемічний поріг не був перевищений.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить