“Вікінгівці” з Черкащини здобули дев’ять нагород на Кубку Євразії з пауерліфтингу

в Новини, Спорт

Чотири золоті, дві срібні, одну бронзову медалі та дві нагороди в абсолютній світовій першості здобула команда чорнобаївських спортсменів “ВІКІНГ” на Кубку Євразії 2019 GPA/ IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. Змагання відбулися цими вихідними у Києві.

До головної події року пауерліфтери готувалися з початку сезону. Зізнаються, що завдання було нелегким, адже випробувати свої сили на міжнародні змагання приїхали справжні професіонали з України, США, Білорусі, Болгарії, Грузії, Туркменістану, Кіпру, Латвії, Ірану та Азербайджану. Загалом у Кубку Євразії 2019 GPA/ IPO з пауерліфтингу та окремих вправ взяли участь 204 спортсмени, які змагалися у 284 номінаціях.

Чорнобаївські спортсмени вкотре підтвердили свою майстерність та здобули такі нагороди:

Валентин Гонтар, капітан СК «ВІКІНГ» (пауерліфтинг до 75 кг) здобув перше місце (сума 670 кг). У вправах: присідання (265) кг, жим (145) кг, станова тяга (260) кг.

Спортсмен здобув перше місце та абсолютну першість серед всіх вагових категорій, перше місце у двоборстві до 75 кг (сума 405 кг) та перше місце серед всіх вагових категорій.

Спортсмен Олексій Жадько у категорії пауерліфтинг до 100 кг виборов третє місце (сума 590 кг). У вправах: присідання 210 кг, жим 135 кг, станова тяга 245 кг.

Спортсмен Ярослав Слуцький у категорії пауерліфтинг до 82,5 кг (Teeneger 18-19) здобув перше місце (сума 470 кг). У вправах: присідання 162.5 кг, жим 115 кг, станова тяга 192,5 кг.

Спортсмен Вюгар Гаджиєв у категорії жим штанги лежачи до 90 кг виборов друге місце (157,5 кг).

Спортсменка Марія Карпич у категорії підйом штанги на біцепс до 56 кг (Teeneger 16-17) виборола друге мiсце (35 кг), а спортсменка Віта Зоря у категорії підйом штанги на біцепс до 67,5 кг (Teeneger 13-15) посіла перше мiсце (40 кг).

Варто зауважити, що великий внесок в успіх команди зробив президент клубу Григорій Душейко, який є одним з постійних спонсорів і меценатів проведення кубків та чемпіонатів з пауерліфтингу, всеукраїнського і світового рівня. За його організаційної підтримки всі бажаючі з Чорнобаївського та Золотоніського районів мають змогу тренуватися у спортивному клубі «ВІКІНГ» та їздити на змагання різних рівнів.

Отже, для “вікінгівців”, які стали чемпіонами та призерами Кубку Євразії, ця важлива перемога є джерелом енергії для подальшої реалізації наступних проєктів,бажання рухатися вперед, досягати нових цілей разом з президентом клубу, пропагуючи здоровий спосіб життя.

"Вікінгівці" з Черкащини здобули дев'ять нагород на Кубку Євразії з пауерліфтингу
На фото Григорій Душейко

– Розділяю радість усіх, хто долучився до цієї непересічної події у спорті, яка надасть потужного імпульсу у популяризації та пропаганді здорового способу життя. Сьогодні ми зібралися у період великих викликів і змін, але разом з тим це дуже величний і визначальний для України час. Переконаний, що проведення таких заходів у час, коли в країні триває війна, дозволяє відволіктися від проблем та негараздів і чітко зрозуміти, що після тріумфального завершення військових дій, в подальшому мають бути перемоги тільки спортивні, – зазначив президент клубу Григорій Душейко.

Григорій Душейко подякував організаторам Кубку Євразії за можливість спортсменам з Черкащини, зокрема, спортивному клубу «ВІКІНГ» позмагатися із найсильнішими спортсменами пауерліфтингу з інших країн, аби зрозуміти, як і куди їм рухатися далі, щоб стати чемпіонами міжнародного рівня.