Викладачка ЧНУ дала черкасцям «ключ від міста»

Без імені
unnamed

Викладачка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дар’я Соколенко відкрила свою першу виставку «Ключ від міста» і презентувала книгу «Черкаси вражають».

Дипломна робота випускниці ЧНУ Дар’ї вилилася в унікальний популярний довідник – путівник архітектурними Черкасами. І текст, і малюнки підготувала авторка.

Книга допомагає черкасцям по-новому глянути на рідне місто, а гостям — поринути в захоплюючу історію його вулиць і будинків. Ілюстрації, вміщені в путівнику, підказують, на що найперше звернути увагу в Черкасах.

Ідея молодої художниці виграла грант у галузі культури міста Черкаси. Рецензентами довідника стали відомі в Черкасах краєзнавці — журналіст Борис Юхно і співробітник обласного краєзнавчого музею Сергій Ганницький. Видавець — Юлія Чабаненко.

Художні роботи, використані у виданні, лягли в основу першої виставки молодої художниці «Ключ від міста», яка експонується в Черкаському музеї «Кобзаря».

Привітати з першою виставкою Дар’ю Соколенко прийшли колеги, наставники з кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ, вихованці та викладачі черкаської арт-студії «Глорія», де навчалася і сама Дар’я, та просто закохані в рідне місто черкащани.

— Своєю роботою я хотіла дати черкасцям ключик від рідного міста, щоб далі вони відкривали його самі! — зізналася Дар’я Соколенко.

Художниці побажали успіхів народний художнику України Іван Бондар, заступник Генерального директора національного історико-культурного заповідника «Могила Тараса Шевченка» Ігор Ліховий, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Тетяна Касьян та багато інших знаних у культурному житті Черкас людей. А автор краєзнавчих видань Борис Юхно запросив до участі в своєму черговому проекті.

  
За інформацією сайту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить