«Він підписувався за російську як другу державну» — черкаські депутати не захотіли робити Райкова Почесним громадянином Черкас

besplatka_728_90_ukr

Депутатам Черкаської міськради пропонували проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» голові Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців, народному депутату України ІV скликання (05.2002-05.2006), генеральному директору (01.1987-12.2001) та голові спостережної ради (12.2001-05.2002) Черкаського ВАТ «Азот» Райкову Борису Сергійовичу.

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, надійшло відповідне звернення від ПАТ «Азот» та обласної спілки роботодавців.

Після цього між депутатами виникла дискусія.

- Пані Жуковська теж купувала тролейбуси, але це не робить її кращою. Нагадаю, що Райков також був і депутатом Верховної Ради, — зазначив свободівець Максим Шило. — У 2005 році пан Симоненко і пан Грач, який, до речі, після окупації Криму прийняв громадянство Росії, зареєстрували законопроект про визнання російської як другої державної мови в Україні. І Райков поставив під ним свій підпис. По такій аналогії можна відзначити Олійника, Колісніченка, Ківалова…

На це «черкащанин» Павло Карась розповів, що працював із Райковим, коли він був членом виконкому:

- Він жодного разу не задав жодного політичного питання і цікавився лише функціонуванням міського господарства, міг дати відповідь на будь-яке питання, — заявив він.

Крім того, Карась додав, що Райков є етнічним росіянином, а відтак природньо, що «захищав інтереси» своєї нацменшини.

Цьому заперечив депутат від «Свободи» Антон Ведула, зауваживши, що права меншин і визнання російською другою державною мовою це різні речі.

Крім того, свободівці додали, що нині звання Почесного громадянина Черкас присвоєно лише двом особам, і Райков у їх число ввійти не повинен.

В результаті, для прийняття цього рішення не вистачило голосів.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Бакен

    Пришелець. Правильно не присвоїли, наші люди не дурніші, не фіг присилати розумників із Саратова