Вища рада правосуддя звернеться до поліції з приводу блокування Будинку правосуддя в Черкасах

24909736_1886957884967582_1576026869533647629_n
besplatka_728_90_ukr

Вища рада правосуддя звернеться до Національної поліції України про вжиття заходів з метою недопущення блокування Будинку правосуддя в м. Черкаси. інформує «Суд Инфо».

ВРП 8 грудня терміново скликала засідання і розглянув повідомлення в.о. голови Соснівського райсуду м. Черкаси Алли Чечот та в.о. голови Придніпровського райсуду Черкас Владислава Шиповича про втручання в діяльність суддів при здійсненні правосуддя.

Так, до Вищої ради правосуддя 8 грудня надійшло повідомлення про втручання в діяльність суддів.

Як наголошується в повідомленні, 7 грудня будівля «Будинку правосуддя», на другому поверсі якого розташований Соснівський райсуд, і роботу Соснівського районного суду м. Черкаси, зокрема, заблокували радикально налаштовані учасники мітингу з прапорами і символікою «Національного корпусу», пояснюючи свої дії тим, що вони не задоволені рішенням судді Придніпровського районного суду м. Черкаси, яке було винесено ввечері 7 грудня.

У зв’язку з нацим Вища рада правосуддя прийняла рішення звернутися до Національної поліції України про прийняття передбачених законом заходів з метою недопущення блокування Будинку правосуддя і забезпечення громадського порядку під час роботи судів.

Нагадаємо, 7 грудня в Придніпровському суді Черкас обирали міру запобіжного заходу засновнику та одному  із керівників ТОВ «Сміла Енергоінвест», якого днями затримали за підозрою у організації злочинної схеми з привласнення коштів, отриманих в період з 2014 до 2017 року від споживачів м. Сміла за послуги з постачання теплової енергії. Суддя вирішив задовольнити вимоги підозрюваного і вже хотів був відпустити його, однак не встиг дочитати свою ухвалу. Активісти зірвали засідання та заблокували всі ходи та виходи суду.

За даними прокуратури, групою осіб було привласнено в загальній сумі більш як 38 млн 500 тис. грн. Це призвело до незабезпечення жителів Сміли теплом та зриву опалювального сезону через вимкнення частини котелень.

Прокуратурою внесено апеляційну скаргу на рішення суду щодо звільнення засновника ТОВ «Сміла Енергоінвест».

First1

Можливо Вас зацікавить