Віталій Косяк розповів про особливості роботи Управління інспектування (ВІДЕО)

Віталій Косяк розповів про особливості роботи Управління інспектування (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Чи не найпроблемнішою в місті Черкаси є робота Управління інспектування, до якого міська влада постійно має найбільше запитань. Депутат Черкаської міської ради та ексочільник Управління інспектування Віталій Косяк розповів, що потрібно робити для того, щоб роботу цієї структури було видно. На ці та інші запитання він відповів у студії «ВиЧЕрпно».

- По-перше, коли я прийшов на роботу до Управління інспектування, мене вразило те, що інспектори складали приписи-повідомлення. Всі повинні розуміти, що юридично є два окремі поняття: приписи і повідомлення. Приписи надають у десятиденний термін. Якщо ж умови не були виконані, то тоді виникає питання до головного спеціаліста, — зазначив Віталій Косяк.

За його словами, до повноважень Управління інспектування належить складання приписів-протоколів, а не відповідальність за отримання коштів:

- Один із заступників Управління інспектування запропонував реорганізувати структуру і перетворити її на комунальну службу. Не розумію, навіщо робити це нововведення, якщо комунальна служба повинна відповідати за демонтажі. Якщо ми виділяємо кошти, то навіщо нам потрібно робити зміни у робочій групі з демонтажу. Це можна доручити будь-якому комунальному підприємству.

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить