Віталій Красюк у студії «ВиЧЕрпно» розповів про «болючі точки» округу №1 у Черкасах (ВІДЕО)

vitaliy krasiyk

besplatka_728_90_ukr

Кандидат у депутати до Черкаської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Віталій Красюк у студії «ВиЧЕрпно» розповів навіщо йому депутатство, із яким посилом йде у ЧМР та які знає «болючі точки» свого округу.

Красюк балотується першим номером по округу №1, що територіально охоплює район Луначарського, Дахнівку, Казбет, Оршанець. Кандидат у депутати каже, що балотується від цього округу, тому що родився і наразі проживає у мікрорайоні Дахнівка, і дуже добре розуміє проблеми цього і наближених до нього районів:

«Дуже велика проблема — це доступ до води, тому що з кожним роком площа доступу зменшується. Тому створення муніципального пляжу в Дахнівці є нагальним питанням».

Окрім цього, Віталій Красюк наголосив на стані доріг, зокрема у районі Казбету та Луначарського, адже це чи не єдині райони в місті, де ще залишились грунтові дороги.

«Мене дуже вражає дисбаланс у розвитку Черкас, де одні райони дуже схожі на європейські, а інші … Якщо зробити фото одного району і, наприклад, Дахнівки, то можна і не зрозуміти, що це одне і те саме місто», — зазначає Красюк.

Детальніше дивіться у відео:

*політична агітація

First1

Можливо Вас зацікавить