Власник бійцівських псів, які загризли дворнягу, розповів свою версію події

60788597_2387348181317789_6623606097540284416_n
besplatka_728_90_ukr

Власник тер’єрів, який спустив псів на дворнягу, розповів власну історію події. Чоловік запевняє, що всіма силами намагався розборонити собак. Про це Юрій Дерунець написав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Юрій Дерунець зазначив, що вони з Іваном (власником загиблої дворняги) товаришують вже близько 19 років, а їхні собаки знайомі з дитинства і до цього ніяких інцидентів між ними не виникало.

“У мене до цих пір лежать невипрані закривавлені олімпійка, бриджі, футболка, повідці. Я кинувся перший. Крім мене і Івана вліз у бійку ще один Іван, і ми втрьох розтягували собак. Очевидно через незнання Ваня кілька разів з розбігу бив стаффа по животу і морді, чим тільки заводив собак, і вони почали ігнорувати команди. Можливо, вони огризались на нього, мені було не до цього”, – пише Дерунець.

Власник стаффів пояснює ситуацію наступним чином:

- Того вечора ми були разом уже кілька годин. Зустрілися близько 20.00 у Долині троянд. Під час прогулянки усе було нормально, крім одного моменту, на який я тоді не звернув уваги і це була моя перша помилка. Коли для «селфі» товариш Івана попросив у мене повідки, через хвилину стафи зрозуміли, що «за кермом» не я, стався агресивний випад у бік дворняги через паличку. Згодом ми рушили до «Салюту», де зустріли ще кількох знайомих і вже всі разом (5 собак і близько 10 осіб) продовжили свою прогулянку. І ось тут я допустив другу фатальну помилку. У мене знову попросили повідки. Хтось знову захотів пофоткатися із собаками. І от за кілька хвилин перед нами уся ця картина. Собача бійка. Це навіть було складно назвати бійкою, — написав Юрій.

Також Юрій зазначає, те, що він цілеспрямовано травив собак на Дану та Івана, дивився на бійку тварин і отримував від цього задоволення, казав: «Працюй! Фас! Рви! — це відвертий наклеп.

- Готовий давати покази на поліграфі, якщо справа дійде до суду. Дану мені безумовно шкода, але того, що відбулося, вже не повернеш. Зі свого боку прошу в Івана вибачення і готовий компенсувати йому нанесену моїми собаками шкоду, — написав чоловік.

Нагадаємо, що минулого року на вулиці Героїв Дніпра чоловік так само спустив тер’єрів на дрібного собаку. Тоді патруль викликали жителі будинку, сусіди написали заяву на власника собак. Його доставили до відділу поліції, де на нього склали відповідні адміністративні матеріали.

Можливо Вас зацікавить