Волонтери поприбирали у квартирі горе-матері (ВІДЕО)

"Я їй обіцяла і вона мені вірить", - речниця УПП в Черкаській області закликала допомогти неблагополучній родині
besplatka_728_90_ukr

Після того, як історія про дітей, які проживають у жахливих умовах потрапила у ЗМІ, волонтери вирішили допомогти недбалій матері. На толоку зійшлися близько півтора десятка людей, роботи виявилося більше, ніж очікували. Про це йдеться у сюжеті «112.ua».

Нагадаємо, що по вул. Вергая в місті Черкаси двоє малолітніх дітей проживають просто в нелюдських умовах. Це зафіксували 18 березня поліцейські. Мати, 21-річна Олена, своєї провини не визнає, патрульним пояснює, що виховують дітей із чоловіком як можуть, а на те, щоб привести квартиру до ладу та придбати дітям необхідні речі, грошей не мають.

На думку Зої Вовк, не потрібно спішити позбавляти матір батьківських прав, спочтаку потрібно спробувати допомогти їй.

Волонтерка Тетяна говорить, що квартира в аварійному стані, хоч вже і почали збирати чисті речі для родини, але їх приносити у бруд ще не можна.

Мати Альона розповідає, що у цій квартирі вона виросла, у школі була відмінницею, але в 17 років завагітніла і покинула навчання. Дітей виховує з чоловіком, та останній тиждень він вдома не з’являвся.

Зараз менший хлопчик перебуває в лікарні на обстеженні, старший - у соціально-реабілітаційному центрі. Мати ж від сьогодні мала почати реабілітацію в центрі соціальних служб, якщо все пройде успішно, то синів їй повернуть.

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить