Все відбувається планово в штатному режимі, – ректорат ЧДТУ

20170630_111203
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні в.о. ректора Черкаського державного технологічного університету Олег Григор доповів про стан справ, який панує наразі в університеті після нещодавніх буремних подій навколо вищого навчального закладу.

Нагадаємо, нещодавно екс-ректорка ЧДТУ Тамара Качала поновилась на посаді. Проте через її поновлення трудовий колектив ЧДТУ перекрив бульвар Шевченка. 27 червня Міністерство освіти і науки України видало наказ про призначити Олега Григора було в.о. ректора ЧДТУ та розірвання контракту із Тамарою Качалою.

- У нас на сьогоднішній день стабільна ситуація. Ми працюємо у штатному режимі. Зараз ведеться підготовка до видачі дипломів. Одна із причин збою видачі дипломів пов’язана із зміною керівника, — сказав Олег Григор.

20170630_111152

Перший проректор ЧДТУ Євген Ланських розповів про перебіг освітнього процесу та початку вступної кампанії:

«Хочу запевнити, що все відбувається планово. Сьогодні завершується екзаменаційна сесія у студентів. По результатам сесії буде призначена стипендія. Наразі починаються певні заходи щодо прийому вступної кампанії. Вже працює консультаційний фонд, який дає змогу абітурієнтам отримати консультацію як зареєструватися в персональному кабінеті, які потрібні документи, яка процедура подачі документів тощо».

Євген Ланських зазначив, що 12 липня розпочнеться вступна кампанія і прийом документів. У цьому році університет здійснює підготовку за 45 спеціальностями, були відкриті нові спеціальності: історія та археологія, філософія, інформаційні системи та технології, публічне управління та адміністрування, соціальне забезпечення. Розширено ліцензію по підготовці магістрів.

Вже на днях буде підготовлено план усіх заходів, які проходитимуть в університеті, на наступний навчальний рік. Про це розповів проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко та зазначив, що все проходить у штатному режимі.

Стосовно зміни ректора університету Олег Григор прокоментував так:

- Виконуючим обов’язки ректора по закону можна пути півроку, тому міністерство однозначно мусить призначити вибори. Термін проведення виборів близько 4 місяців. Тому не пізніше, ніж через 2 місяці повинні бути призначені нові вибори. Головне, щоб все було «чисто» і по закону.

- Перебіг останніх подій показав силу колективу університету та засвідчив фактичне закінчення етапу становлення та перехід на новий виток розвитку – це захист та відстоювання отриманих здобутків, своїх гарантованих прав і свобод та у першу чергу права на працю та вільний демократичний розвиток. Громадськість ніколи не підтримувала персоналії, нам не важливо, хто саме має очолювати ВНЗ, головне, щоб ця людина була високоморальною, чесною та була фахівцем своєї справи, — сказав виконавчий директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить