Вступ у НАТО та збереження української мови: які завдання ставить перед собою кандидатка у нардепи Софія Федина (ВІДЕО)

Вступ у НАТО та збереження української мови: які завдання ставить перед собою кандидатка у нардепи Софія Федина (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Вона була учасницею львівського Євромайдану, з перших днів війни є волонтером АТО та ніколи не залишалася осторонь проблем України. Сьогодні Софія Федина балотується до Верховної Ради під п’ятим номером від політичної партії «Європейська Солідарність». У студії «ВиЧЕрпно» кандидатка наголосила, чому вирішила балотуватися від цієї політичної сили та які першочергові завдання ставить перед собою.

Активна участь у визначальних подіях країни для Софії Федини розпочалася у 2013-ому році, коли розпочався львівський Євромайдан. Тоді ж, відреагувавши на негативну думку оточуючих, вона зробила крок назад і відмовилася балотуватися до Верховної Ради. Наразі жінка розповідає, що повинна стати частиною визначальних змін для країни:

-  З перших днів війни я є волонтером АТО. Ти просто розумієш, що потрібно допомагати бійцям. Будучи у владних кабінетах, «Європейська Солідарність» могла б вирішити ці питання, бо ця команда працює злагоджено та системно. Для мене важливо було знайти ту силу, яка відповідатиме моїй позиції та інтересам.

Своїми першочерговими завданнями Софія Федина вбачає вступ у НАТО, збереження єдиною державною української мови та територіальної цілісності країни:

- Першочерговим завданням є збереження суверенітету і незалежності держави. Ми з командою маємо докласти максимум зусиль, щоб викинути окупанта із нашої землі та забезпечити нормальне існування держави в тих кордонах, які визначені Конституцією України. Друге — це повага до української мови. Дуже тішуся, що був прийнятий закон «Про українську мову». У нашій країні має бути державною лише українська мова. І третім важливим завданням є вступ України в НАТО. В установчому договорі НАТО є стаття, яка визначає, що всі країни керуються одним правилом — один за всіх і всі за одного. Постріл в одну із країн НАТО — це автоматичний постріл в інші 29.

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить