Вже розпочалися роботи по будівництву майданчика під колесо огляду

У Черкасах заборонили встановлювати «Колесо огляду» (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Договір із фірмою, яка буде облаштовувати майданчик під колесо огляду вже підписаний. Розпочалися перші підготовчі роботи. Про це у коментарі нашому виданню повідомив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. 

Тендер на будівництво майданчика виграла черкаська фірма «Аїда». Всі роботи, зокрема і встановлення самого колеса огляду, мають завершити до кінця цього року. Перед цим анонсували, що атракціон має з’явитися навесні 2018 року. За словами Стойка, колесо було виготовлене ще наприкінці 2017 року. Воно зберігається згідно договору на території компанії «Сармат».

- Моє бажання — щоб до кінця листопада вже колесо стояло, — зауважив Володимир Стойко.

Зведення майданчика обійдеться у 2 млн 350 тис. грн. В цю суму входить демонтаж старих фундаментів і монтаж нових, благоустрій території із укладанням плитки і бордюрів, встановлення нової огорожі, додаткове освітлення (від вул. Дахнівської буде прокладена окрема лінія електропостачання, яка працюватиме безпосередньо на цей атракціон) та озеленення.

Нагадаємо, колесо огляду стоятиме у парку «Сосновий бір» на місці демонтованого. За словами керівника комунального підприємства, була проведена експертиза на щільність грунтів, яка довела, що це місце цілком відповідає всім вимогам для встановлення подібного атракціону.

First1

Можливо Вас зацікавить