Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з’являться свої офіцери

Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з'являться свої офіцери

Фото: "ВиЧЕрпно"

besplatka_728_90_ukr

29 липня у межах проекту “Поліцейський офіцер громади” 32 голови ОТГ з Черкащини підписали меморандум про співпрацю з поліцією області. Партнерами цього проекту є провідні представники з США та Канади. До заходу долучилися правоохоронці з різних регіонів країни, а також керівництво області.

Проект охоплює близько 30-ти тисяч населених пунктів, де проживають майже 28 мільйонів громадян. Його метою є тісна співпраця офіцерів з об’єднаними територіальними громадами та орієнтація на їх потреби.

- Для того, щоб створити безпечне середовище в селах і містах, необхідно, щоб усі охочі правоохоронці області долучилися до участі у проекті. На сьогоднішній день 27 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини вже підписали меморандум про співпрацю. У кінці навчання кожен офіцер громади отримає новий автомобіль, зброю і, відповідно, робоче місце. Раз на тиждень він звітуватиме перед керівництвом, — наголосив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з'являться свої офіцери

Фото: «ВиЧЕрпно»

У свою чергу в. о. голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький підкреслив, що проект дасть можливість налагодити співпрацю між правоохоронцями та громадою, який спрямований на забезпечення якісних умов життя, безпеки та якісного реагування на будь-які ситуації:

- Мені приємно, що Черкаська область отримала таку пропозицію. Наразі у нашому регіоні є лідери, які зможуть працювати задля розвитку громади. Участь у подібних проектах є невід’ємною частиною завершення процесу децентралізації. Тому хочу звернутися до всіх правоохоронців області і закликати їх до участі. Треба створити всі необхідні умови, щоб громади регіону почувалися безпечніше.

Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з'являться свої офіцери

Фото: «ВиЧЕрпно»

За словами Олександра Фацевича, наразі вже розпочався прийом анкет кандидатів на посади. Саме ж навчання стартує у кінці вересня:

- У середньому на посаду офіцера громади претендує 37 кандидатів. Упродовж 2,5 місяців він буде проходити навчання в одному із вищих навчальних закладів, який входить до складу системи внутрішніх справ. Ми будемо долучати до процесу навчання практичних працівників поліції та викладачів, які будуть надавати корисні рекомендації та побажання. І вже в грудні у громадах регіону з’являться свої офіцери, які матимуть повноваження щодо реагування на факти порушень правил дорожнього руху, а також складатимуть відповідні адміністративні протоколи.

Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з'являться свої офіцери

Фото: «ВиЧЕрпно»

Зазначимо, що головна відмінність між офіцером громади та цивільним поліцейським полягає у тому, що він навчається 2,5 місяці і стажується півроку у патрульній поліції. Відбір кандидатів на посади офіцерів громади здійснюється як серед чинних поліцейських, так і серед громадськості. Кандидатові потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади.

Більш детально про проект та посилання на анкету для відбору ТУТ.

Взимку у 32-ох ОТГ Черкащини з'являться свої офіцери

Фото: «ВиЧЕрпно»

 

Можливо Вас зацікавить