«Я готовий дякувати президенту і надалі за такі речі», — Дмитро Кухарчук про санкції щодо проросійських телеканалів (ВІДЕО)

kuharchuk
besplatka_728_90_ukr

Очільник ПП «Національний корпус» в Черкаській області Дмитро Кухарчук і надалі готовий дякувати президенту Україну за ухвалені ним державницькі рішення. Таку думку він висловив у студії «Вичерпно», коментуючи ухвалу про заборону трансляції трьох проросійських телеканалів —   «112 Україна», NewsOne, ZIK.

- Той крок, який зробив президент цього разу, я маю на увазі рішення Ради нацбезпеки та оборони про накладення санкцій на Тараса Козака (власник вище вказаних ТК — ред.). Це свідчить про те, що в деяких моментах є державницький підхід і я щиро впевнений, що за такі речі потрібно дякувати. І якщо ми дякуватимемо за такі речі, а влада буде все це аналізувати, бачитимуть, що є якийсь фідбек від українського суспільства, то вони продовжуватимуть їх робити. Тому я готовий дякувати йому і надалі за такі речі, підставляти йому плече в таких моментах. І я щиро сподіваюся, що накладення санкцій на Козака це лише старт його державницької позиції. Якщо вона буде такою, я готовий бути його прихильником, — відзначив Дмитро Кухарчук.

Про проєкт рішення щодо заборони партії ОПЗЖ та оцінку діяльності міської ради нової каденції дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить