«Я хочу, щоб вона була щаслива»: троє синів просять допомогти їхній мамі реабілітуватися після раку (ВІДЕО)

Безымянный
besplatka_728_90_ukr

У 35-річної Марії Кравець із Черкас більше року тому виявили онкологію. Тоді завдяки підтримці небайдужих рак відступив. Утім, аби хвороба не повернулася, мама трьох хлопчиків потребує реабілітації. От тільки грошей на це родина не має, — повідомляють «ВІККА-Новини».

Маша Кравець пережила кілька операцій, 9 хіміотерапій, купу болісних процедур, і нарешті має змогу хоч недовго погуляти зі своєю великою трійцею: синами 4-річним Матвієм, 10-річним Давидом та 12-річним Богданом. Вони вже більше року бореться за маму. Нині рак нарешті відступив, у Маші — довгоочікувана ремісія.

Аби рак більше не повернувся, жінка потребує реабілітації:

«Я вижата зовсім, сил взагалі немає. Ранком прокидаюся — вже голова крутиться, ноги підкошуються», — розповідає Маша. 

Утім переживання за маму не минули безслідно — захворів середній син Давид. У нього — епілепсія, яка виникла через нерви. Усі витрати на лікування лежать на плечах жінки, адже синів виховує сама. Тому на таку необхідне реабілітацію грошей бракує. Поставити Машу на ноги можуть у реабілітаційному центрі на Львівщині, та осилити це жінці з трьома дітьми — не по кишені, що ставить її життя під загрозу.

«Я маму дуже сильно люблю, поможіть мамі, щоб мама була сама щаслива і добра», — просить небайдужих черкащан 4-річний Матвій.

Реквізити:

«Райфайзен банк Аваль»: 4149 5100 6586 5356

Одержувач: Марія Кравець

Контактний номер: 068577 09 70

First1

Можливо Вас зацікавить