«Я хотів, щоб він вибачився», — Новіков, пояснив, чому бив хлопця біля нічного клубу, після чого той загинув

sud-vagy-terezy
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні в Апеляційному суді в Черкасах триває розгляд справи стосовно вбивства біля нічного клубу «Рефлекшн», на якому допитували обвинуваченого у скоєному Іллю Новікова.

Нагадаємо, в ніч з 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний черкащанин Сергій Бондаренко помер у лікарні від черепно-мозкової травми. Суд першої інстанції ухвалив тоді ще 22-річному Іллі Новікову 8 років ув’язнення з компенсацією моральної шкоди потерпілим – сім’ї загиблого — у розмірі 80 тисяч гривень кожному. Опісля захисник підсудного клопоче про зміну обвинувальної статті і зменшення каральної санкції. Нині справа на розгляді в апеляційному суді, однак засідань не було ще з грудня минулого року, адже підсудний, буцімто, на лікуванні у неврологічному диспансері. Однак це не заважає Іллі «лікуватися» із друзями в барі. Прокуратура надіслала запит до Міністерства охорони здоров’я, аби з’ясувати, чи дійсно Новіков проходив лікування.

У складі колегії суддів відбулися зміни. Один із суддів на лікарняному, тому за допомогою автоматичної системи було обрано нового суддю. Також до судового засідання долучили двох нових прокурорів.

За словами судді, у зв’язку з хворобою Новікова судове засідання було призупинено, однак наразі з лікувального закладу поступила інформація по його одужання, тому сьогодні суд зібрався, аби ухвалити питання по поновлення розгляду справи. Суд ухвалив відновити апеляційний розгляд.

На судовому засіданні провели допит Новікова. За словами обвинуваченого, він відпочивав у клубі, вийшов словесний конфлікт із Бондаренком. Причина конфлікту — образа.

38735634_1781843881870375_5582214864861921280_n

- Так вийшло, що людина була п’яною і некоректно та агресивно зреагувала на зіткнення в коридорі, — заявив Новіков.

За словами Новікова, на вулицю всі вийшли добровільно. На аргумент прокурора стосовно того, що на відео видно зовсім інше, обвинувачений чіткої відповіді не дав. При цьому Новіков визнав, шо перший удар був за ним. Ударів всього було п’ять, однак потрапив він лише три рази.

Новіков зауважив, що Бондаренко захищався від нього, однак підтвердив, що ударів той не наносив, це був пасивний опір.

Обвинувачений переконує, що ніякої мети нашкодити потерпілому в нього не було, а припинив бити він його тому, що Сергій упав і для нього це стало несподіванкою. Новіков визнав, що Бондаренко упав від його удару, але запевнив, що це був «ляпас».

- Я не планував скільки ударів наносити, — запевнив Новіков. — Я хотів, щоб він вибачився.

На питання чи особисто він пересвідчувався, чи потрібна допомога Бондаренкові і викликав «швидку», Новіков відповів заперечно. За його словами, це зробили інші люди.

Батьки заявили, що суд витер об них ноги своєю бездіяльністю і вони готові відмовитися від розгляду справи, про що написали відповідну заяву. Від родичів убитого поступила заява, в якій вони просять суд не призначати більше судових засідань у цій справі і не ухвалювати вирок стосовно позбавлення волі, тому що обвинувачений «визнав свою вину» і готовий довічно їх утримувати.

Також суддя зачитав заяву Новікова, в якій він стверджує, що готовий фінансово утримувати родину Сергія Бондаренко, а також виконувати всі роботи, включаючи городні роботи та ремонти. У заяві було прописано все до дрібниць, включаючи те, що коли батьки помруть, він готовий взяти на себе витрати на поховання і встановлення пам’ятників. Крім того, згідно заяви, він ходитиме на могилу Сергія в певні дні.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить