«Я можу скласти конкуренцію діючому міському голові», — Олександр Згіблов (ВІДЕО)

Я черкаську політику бачу як під мікроскопом, в таких подробицях, що іноді буває аж неприємно

Я черкаську політику бачу як під мікроскопом, в таких подробицях, що іноді буває аж неприємно

besplatka_728_90_ukr

Місцеві вибори 2020, які мають відбутися  25 жовтня, уже активізували частину політикуму, зокрема, і в Черкасах. Кандидати на посаду міського голови відкрито заявляють про свої наміри. Олександр Згіблов, голова фракції «Вільних демократів» у Черкаській міській раді, в студії «ВиЧЕрпно» розповів, чи готовий він поборотися за посаду очільника Черкас.

- Розглядаю цю пропозицію від своїх прихильників. Але, сам для себе ще не прийняв рішення, – зізнався Олександр Згіблов

Депутат вважає, що може скласти конкуренцію діючому міському голові. Проте відзначає, що в пріоритеті у нього — депутатство.

На запитання про те, кого з діючих опозиціонерів бачить на посаді міського голови, Олександр Збіглов назвав декілька кандидатур:

«За впізнаваністю можна назвати Олександра Радуцького, який кільканадцять разів ішов на мера. А за морально-етичними якостями абсолютно підходить Володимир Гриценко з нашої фракції. З депутатів можу ще назвати Костянтина Чернецького. В нього великі знання, ніколи не встрявав у квотні питання. Я точно знаю, що в нього б вийшло. В нас люди є. Ви не думайте, що в нас місто осиротіє і не буде кому керувати».

Детальніше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить