«Я не буду нікого обливати брудом», — Бордунос прокоментувала відносини з Бондаренком (ВІДЕО)

«Я не буду нікого обливати брудом», - Бордунос прокоментувала стосунки з Бондаренком (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос у студії «ВиЧЕрпно» розповіла про свої відносини із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком перед тим, як написала заяву на звільнення.

Нагадаємо, що 16 червня Бордунос написала заяву на звільнення за власним бажанням. Своє рішення вона обґрунтувала тим, що не хоче більше брати участь у прийнятті політиканських рішень.

Читайте також: «Я це сприймаю як метод шантажу»: Бордунос розповіла, що стало останньою краплею у прийнятті рішення піти з ЧМР 

Чиновниця зауважує, що своє звільнення попередньо вона не обговорювала з міським головою Анатолієм Бондаренком.

«Розмова з Анатолієм Васильовичем у мене була лише про те, що, коли він вирішить мене звільнити, то повідомить про це особисто, заздалегідь. Але я вирішила піти сама, і з ним це не обговорювала, бо це була би сварка і відмовляння», — каже Бордунос.

Заступниця очільника Черкас також зауважує, що усі образи і претензії до Бондаренка вона вже озвучила і «виносити сміття з хати» не хоче.

«Я нікого не буду обливати брудом, хоча мене вже неодноразово просили це зробити. Ми з Бондаренком вже все обговорили і зрозуміли, що наші думки не збігаються. На такій тональності ми розійшлися», — коментує Бордунос.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить