«Я не та депутатка, яка хоче купувати ваші голоси», — Олена Шевченко у студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

IMG_0711

besplatka_728_90_ukr

Кандидатка від політичної партії «За майбутнє» Олена Шевченко у студії «ВиЧЕрпно» розповіла про ТОП-3 провали міської ради за 5 років, чи підтримувала Анатолія Бондаренка протягом цієї каденції та чому знову балотується до ЧМР.

Олена Шевченко 5 років тому отримала депутатський мандат, балотуючись від політичної партії «Самопоміч». У роботі нинішньої каденції депутатського корпусу кандидатка виділяє як досягнення, так і провали.

«Класні рішення, які ми прийняли — це, петиції, механізм не включення вільних земельних ділянок до групування, запровадження і дотримання регламенту депутатів. Серед провалів — це те, що міська рада не спроможна вчасно приймати міський бюджет у ті терміни, які встановлені Бюджетним кодексом України. Ще ми постійно «затягуємо» із прийняттям бюджету розвитку і, відповідно, розпочинаємо тендери, роботи і все інше після весни» — зазначила Шевченко. 

Незважаючи на те, що Олена Шевченко є депутаткою цього скликання, на місцевих виборах 2020 вона також балотується до ЧМР, але вже від команди чинного міського голови Черкас Анатолія Бондаренка «За майбутнє», проте не вважає мандат своєю метою:

«Для мене депутатство — не самоціль, проте завдяки депутатській роботі я можу бути ще ближчою до людей і робити більше для міста в цілому. Знаєте, я зараз ходжу по своєму округу, спілкуюся з людьми і  вони всі починають запитувати: «А що ви нам зробите, а яку лавочку поставите, качельку, пісочку може привезете?». Я відразу відповідаю: якщо ваш голос коштує тієї лавочки чи пісочку, тоді не голосуйте за мене. Бо я не той депутат, який хоче купувати ваші голоси».

Детальніше дивіться у відео:

*політична агітація

First1

Можливо Вас зацікавить