«Я не тримаюся за крісло» — Віталій Косяк у студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

Kosjak
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став депутат Черкаської міської ради Віталій Косяк. Під час розмови обранець висловив свою думку стосовно свого нещодавнього «відкликання».

- Мені закидають, що я порушив Конституцію України, в якому в розрізі там незрозуміло, але є 37 і 38 статті, де сказано, що якщо депутат порушує закон, він може бути відкликаний. Станом на сьогодні звернення до суду та рішення суду з цього приводу, як це передбачено законом, не було, — прокоментував депутат. — Також мені кажуть, що я не зустрічаюся з громадою і не звітуюся перед людьми, тобто не працюю на окрузі. Це для мене образа.

При цьому Косяк розповів, що на 33-му окрузі, де його обирали, він працює. Крім того, має ще й додатковий округ, адже у 2015 році, коли вперше відбулися вибори за пропорційною системою, деякі округи лишилися без депутатів, і він обрав собі ще один округ — 24-й, що в центральній частині міста.

При цьому депутат стверджує, що з виборцями працює, про що подавав звіт, але його чомусь не опублікували на сайті міськради. При цьому Косяк похвалив нового секретаря міськради Ярослава Нищика та закликав його звертати увагу на такі нюанси.

Звернувся «відкликанець» і до своїх опонентів:

- Хлопці, ви можете збирати людей, ви можете хотіти заробляти і пробивати собі шлях для того, щоб дерибанити бюджет, але особисто я, будучи депутатом, вам цього зробити не дам. Я це обіцяю громаді, обіцяю багатомандатному виборчому округу. Без образ, але ви себе, як кажуть, відпрацювали. Ви робили речі, несумісні з життям міста. Ви переформатовувалися, переодягалися, переобувалися, змінювали партії, вектори, ви робили все, що завгодно, щоб тільки втриматися в кріслі. А я не тримаюся за крісло.

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить