«Я пишаюся тим, що саме він мій син», — батько полоненого моряка з Черкащини (ВІДЕО)

"Я пишаюся тим, що саме він мій син", - батько полоненого моряка з Черкащини (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

109-й день полону — саме стільки в Москві перебувають в полоні 24 українські моряки, яких біля Керченської протоки захопили росіяни. 23-річний капітан буксира «Яни Капу» Олег Мельничук, який родом зі Сміли, єдиний в російському суді попросив про українського перекладача. Батько полоненого моряка рішенням сина зовсім не здивований. Про це йдеться у сюжеті «ТСН».

- Він ніколи не спілкувався зі мною російською мовою. Бувало таке, що проскочить російське слово, а я його сварив за це. Я йому завжди казав, де б ти не був, ти повинен пам’ятати, що ти українець. Якщо хтось не розуміє української, то нехай шукає перекладача, але не ти. Нехай інші під тебе підлаштовуються. Я пишаюся тим, що саме це мій син, — зауважив батько полоненого моряка Михайло Мельничук.

Батько полоненого моряка наголосив, що за місяць до того як син виходив у море, відчував про небезпеку, яка може чекати у Керченській протоці.

- Я не очікував нічого хорошого від росіян. Звісно, важко усвідомлювати, що мій син у полоні, але він військовий і виконував наказ, — підкреслив Михайло Мельничук.

Нагадаємо, що батькам полоненого моряка зі Сміли міськрада виділила фінансову допомогу.

На 87-ій сесії міської ради депутати ухвалили кілька рішень про виділення матеріальних допомог на лікування та інші потреби жителям міста. Також вони одностайно проголосували «за» виділення 20 тис. грн для Мельничук Л. А.

Секретар міської ради Віктор Федоренко пояснив, що мова йде про батьків нашого земляка — полоненого командира рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука. Батьки постійно їздять до нього в РФ, тож їхній родині зараз вкрай необхідна фінансова допомога.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить