«Я пропоную вам і мені саморозпуститися», — Анатолій Бондаренко про ситуацію в міській раді

bond
besplatka_728_90_ukr

Сьогоднішня сесія Черкаської міської ради розпочалася із бурхливих суперечок про те, чи можуть приймати участь у роботі сесії депутати, які рішенням ТВК вже припинили свої депутатські повноваження.

- Я пропоную вам і мені саморозпуститися. Над нами сміються не тільки Черкаси, але й вся Україна, — під час сесії відзначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, відповівши таким чином за запитання депутата як справа із зверненнями до профільного комітету ВРУ щодо розпуску ЧМР.

У свою чергу, секретар міськради Ярослав Нищик зауважив, що декілька тижнів тому на пошти депутатів було розіслані рішення комітету ВРУ.
- Якщо коротко, то вони рекомендували звернутися до голови облдержадміністрації, щоб він навів порядок у Черкаській міській раді, — сказав Нищик.

До слова, вже фракція БПП та депутатська група «Громадянська позиція» відмовилися брати участь у голосуванні, оскільки на їх думку сесія нелегітимна через те, що були зареєстровані і відкликані депутати, тому її рішення будуть оскаржені прокуратурою в суді.

Зрештою, роботу сесію продовжили. Після обговорення зареєструвалися 24 депутати.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить