«Я сподіваюся, що вже незабаром суд ухвалить рішення»: Юрій Ботнар про введення гімнастичної зали в експлуатацію (ВІДЕО)

botnar
besplatka_728_90_ukr

У місті Черкаси сотні об’єктів не здані в експлуатацію. З 2010 року на них витратили майже мільярд гривень. Такі цифри в студії «ВиЧЕрпно» озвучив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. 

Серед них і гімнастичний комплекс, який знаходиться у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир». Він був урочисто відкритий ще у вересні 2018 року, однак досі не введений в експлуатацію. Відразу після завершення у приміщенні ремонту ДАБК був винесений припис, що зала небезпечна для дітей. Згодом з’ясувалося, що немає проєктно-кошторисної документації.

- Ми ще рік тому замовили незалежну експертизу, згідно висновку якої всі документи в порядку, будівля безпечна і готова до експлуатації. Ми надали висновок в ДАБК, він нам відмовив, тож ми пішли з цим висновком до суду. Я сподіваюся, що вже незабаром суд ухвалить рішення і будівлю ось у таком судовому порядку буде введено в експлуатацію. Я повторюся, що з 30 вересня 2018 року будівля і все обладнання було готове до експлуатації, — наголосив Юрій Ботнар.

Детальніше про те скільки коштує Черкасам команда «Свободи», чи бути в місті транспортній реформі, хто відповідатиме за впровадження змін у системі транспорту,  чи виправдало колесо огляду сподівання містян та чиновників та інше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить