«Я це сприймаю як метод шантажу»: Бордунос розповіла, що стало останньою краплею у прийнятті рішення піти з ЧМР

"Я це сприймаю як метод шантажу": Бордунос розповіла, що стало останньою краплею у прийнятті рішення піти з ЧМР
besplatka_728_90_ukr

Рішення піти з посади заступниці міського голов Черкас не було спонтанним і визріло ще декілька місяців тому. На цьому у студії «ВиЧЕрпно» наголосила сама Людмила Бордунос.

Зауважимо, учора, 16 червня, заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос написала заяву на звільнення за власним бажанням. Своє рішення вона обґрунтувала тим, що не хоче більше приймати участь у прийнятті політиканських рішень.

Про те, що на розгляд сесії хочуть винести проєкт рішення про її відставку, чиновниця, запевняє, знала давно:

«Про те, що певна група депутатів хочуть поставити свого заступника замість мене, говорять ще з нового року. У них просто не вистачало підтримки депутатського корпусу. Про те, що даний депутат (депутат ЧМР Сергій Тищенко — ред.) подав проєкт,  мені також було відомо раніше. Однак вийшла така накладка, може збіг, можливо так і було задумано… На вівторок був запланований виконком з розгляду бюджетного питання. Коли до мене зателефонував колега і спитав, чи буду я голосувати за бюджет, я сказала категоричне «ні». Тому що є такі питання, які не можна ухвалювати. За бюджет у тому вигляді, в якому він пропонувався, голосувати не можна було. Це не на користь міста. Після цього, через декілька годин публікується даний проєкт рішення. Я це сприймаю як метод шантажу».

Нагадаємо, заяву про складання депутатських повноважень і повноважень секретаря міської ради написав і Ярослав Нищик.

Детальніше відповідь на це та інші питання уже незабаром дивіться у нашому відео.

First1

Можливо Вас зацікавить