«Як хлопчисько бігав від слідчих»: прокурор Черкаської області про вручення підозри Бондаренку

prokuror ovcharenko2
besplatka_728_90_ukr
Прокурор Прокуратури Черкаської області Сергій Овчаренко прокоментував вручення підозри міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.
«Таємні сесії та таємні виконкоми для «своїх» у Черкасах безкарно не пройдуть. Ніхто і ніколи не буде таємно від громади ділити міський бюджет і землю, чого не було навіть за часів Януковича. На жаль, міський голова, замість того, щоб у передбачений законом спосіб процесуальним шляхом реалізовувати своє право на захист, як хлопчисько кілька днів бігав від слідчих та прокурорів, а в момент вручення повідомлення про підозру ганебно ховався в «Мерседесі» преміум класу, оформленому звичайно ж не на себе, а на рідного брата, що було зафіксовано на відео у присутності понятих. Але як кажуть, маємо те, що маємо. Нехай мешканці міста знають, за кого вони голосували», — написав Сергій Овчаренко у «Фейсбуці«.

Нагадаємо, досудовим розслідуванням установлено, що підозрюваний Анатолій Бондаренко всупереч інтересам місцевого самоврядування провів позачергову сесію міської ради у Каневі, яка тривала близько 30 хвилин, тим самим створив штучні перешкоди в роботі значної кількості депутатів.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить