«Який меседж несе президент світу, такою країну і бачать», — лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко про майбутній вибір українців (ВІДЕО)

" Який меседж несе президент світу, такою країну і бачать", - лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко про майбутній вибір українців (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Перед вирішальним вибором, який 21 квітня має зробити кожен повнолітній українець, потрібно звернути увагу на те, що зроблено в  державному напрямку кожним з кандидатів на посаду президента України. На цьому наголошує лідер-вокаліст гурту «Мандри» Сергій Фоменко, який днями побував в студії «Вичерпно».

Читайте також: «Ми зараз вибираємо — бути вільній Україні чи ні», — лідер гурту «Мандри»  Сергій Фоменко у Черкасах

Також важливо, щоб громадяни розуміли, які галузі входять в сферу відповідальності президента України.

- Президент займається зовнішньою політикою і безпекою — це два головні напрямки, які згідно Конституції належать до його повноважень, — відзначив Сергій Фоменко. — Який меседж несе президент світу про країну, такою країну і бачать. Після усвідомлення того, за що саме відповідає гарант, потрібно проаналізувати, хто з двох кандидатів може представляти нашу країну такою, якою вона зараз є — у стан гібридної війни.

За ці 5 років було реалізовано чимало реформ, країна має значні здобутки, переконаний лідер гурту «Мандри. Це і безвізовий режим, реформа децентралізації, початі реформи в медичній і освітній галузях, в країні панує свобода слова та демократичні засади суспільства, створена боєздатна армія та інші.

Про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить