Якою була середня заробітна плата на підприємствах Черкащини в грудні 2018-го?

zarplata v konverti
besplatka_728_90_ukr

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у грудні 2018р. становила 8628 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 111,2% до листопада 2018р. та 118,7% до грудня 2017р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,1 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання,  діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.

За інформацією Головного управління статистики в Черкаській області

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Polomarenko Anatoly

    Це з урахуванням того, що в конвертах, чи без?