«Якщо не знаходять винних, то їх починають призначати», — Сергій Воронов про причини отруєння дітей у 8-ій школі

likarnia
besplatka_728_90_ukr

Причини і джерело масового отруєння учнів у ЗОШ №8 міста Черкаси не знайдені, тому винних можуть почати шукати на стороні, вважає керівник департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов. Принаймні таку версію розвитку подій він озвучив сьогодні у студії «ВиЧЕрпно».

Навчальний процес у школі відновлений ще з понеділка.

- Хоча, на мою думку, це не зовсім правильно, оскільки досі не встановлено джерело отруєння, а мені б не хотілося піддавати дітей ризику. Проте на сьогоднішній день всі можливі інстанції запевнили, що їхні аналізи в нормі, тобто ніяких перевищень і порушень немає, — зауважив начальник департаменту.

Наразі, за словами чиновника, школа поступово повертається до нормального життя. Однак Сергія Воронова хвилює, що досі немає конкретних результатів.

- Я знаю таке правило: якщо не знаходять винних, то їх починають призначати. На сьогоднішній день у мене вже є інформація, що намагалися зробити винними то одну структуру, то іншу… або що в школі щось було не так. Але ми відстоюватимемо свої права. На мою думку, школа зробила все правильно під час евакуації. До них у мене ніяких серйозних зауважень немає. Тому я проситиму правоохоронні органи, щоб вони надали нам висновки всіх комісій, — прокоментував Сергій Воронов, відзначивши, що має сподівання, що причини отруєння дітей таки будуть встановлені.

Поділився він й іншими своїми занепокоєннями:

- Знаєте, що мене ще весь час непокоїть так це те, що відразу на місце прибули чиновники найвищого рівня і вони були без жодних засобів захисту. У мене питання: звідки вони знали, що це не отруйна речовина? Це могло б стати найбільшою люстрацією в країні, якби там було щось серйозне. Дуже є багато питань.

Нагадаємо, 8 травня на шкільній лінійці діти з 2 по 7 клас почали масово втрачати свідомість. На лікарняних ліжках, зрештою, опинилося майже 60 осіб, серед яких було і четверо дорослих.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить