«Якщо ви гроші берете, то маєте розуміти, що завтра вони ж з вашої шкури їх здеруть», — Араік Мкртчян про підкуп виборців у студії «Вичерпно» (відео)

Безымянный1
besplatka_728_90_ukr

Країна поступово входить у фазу виборів. Спочатку президентських, а згодом парламентських. У Черкасах найбільшу активність  зараз проявляє черкаський бізнесмен Араік Мкртчян, адже має амбіції потрапити у крісло нардепа. Про політичні погляди, відносини з місцевою владою та про свою діяльність розповів пан Мкртчян у студії «Вичерпно».

Чи не зарано стартував місцевий бізнесмен, пан Мкртчян так не вважає.

- Це здається, ніби я активно включився. Та ні. Це моя щоденна робота. Я просто показую те, що я роблю. Більше того, буду ще більше розповідати про свою діяльність. Завдяки своїй роботі мені сьогодні приємно вийти на вулицю – люди «спасибі» говорять, — сказав пан Мкртчян.

Насправді пана Мкртчяна часто критикують. Інколи по ділу, інколи ні. Секрету боротьби із негативом, який лине на його адресу, у черкаського бізнесмена немає, та сказав, що робитиме, якщо не пройде до Верховної Ради:

- Я тільки радий буду, що вони підуть туди і вирішуватимуть наші проблеми. Якщо перемога буде не на моїй стороні, я, звичайно, продовжу, свою роботу, як веду її зараз.

Та якщо Араік Мкртчян стане нардепом, обіцяє таке:

- Я потроху гнутиму, але робитиму це наполегливо.

Розповів Араік Мкртчян і про відносини з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та колишнім секретарем Черкаської міської ради Олександром Радуцьким:

- Дружу з обома, цінуємо один одного, але я не лізу у їхні справи, вони не чіпають мене.

Від конкретної відповіді на запитання, хто із сучасного українського політикуму йому близький, Араік Мкртчян утримався.

- Пропозицій, у яку партію вступити, дуже багато. Із двох бід я виберу найменшу. На сьогодні маю власну думку з цього приводу, але буду ще радитися з людьми, — відповів черкаський бізнесмен.

Що найбільше зачіпає та нервує пана Мкртчяна, так це підкуп виборців. Араік Рафікович вважає, щоб люди перестали продавати свій голос, щонайперше, мають розуміти, що це неправильно:

- Якщо ви гроші берете, то маєте розуміти, що завтра вони ж з вашої шкури їх і здеруть. Люди, які беруть гроші, не розуміють, що принижують себе цим.

Що ж має відбутись, щоб цього не було, на думку Мкртчяна, всьому голова – закон — і для тих, хто взяв, і для тих, хто дав.

Детальніше розмову з Араіком Мкртчяном дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить