«Якщо я там хоч рубль взяв, я готовий дати мільйон», — Араік Мкртчян про допомогу «Черкасиелектротрансу» (ВІДЕО)

Без імені
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став черкаський бізнесмен Араік Мкртчян. Нещодавно він отримав національну відзнаку «Народний благодійник» у рамках проекту «Благодійна Україна», і в ході програми розповів про особливості цьогорічного голосування та своє благодійництво в цілому. 

За словами бізнесмена, люди звертаються до нього з різних питань: комусь потрібні гроші на ліки, комусь — на їжу. Є й матері, що сидять з дітьми-інвалідами, які не можуть вийти з дому.  До того ж, це допомога організаціям, які проводять різноманітні заходи. Підприємець говорить — завжди приємно чути щирі відгуки про свої справи, хоча іноді говорять всяке.

- Мені сьогодні приємно ходити по місту. Не соромно, — каже він. — Наприклад, я допомагаю тролейбусному парку, чим можу. І ніхто не вірить — «як це Мкртчян у тролейбусному парку своєї вигоди не має»? Хочу сказати: дорогі чиновники, ви мої інтереси зі своїми не плутайте. Якщо я там хоч рубль взяв, я готовий дати мільйон, якщо доведете. Я там тільки свої гроші витрачаю, на відміну від вас.

При цьому зазначає: якщо хтось про нього щось знає, то будь ласка, хай не мовчить.

Повну версію програми дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить