Євгеній Глєбов: «Перемога за мир понад усе! Пам’ятаємо та шануємо захисників Вітчизни!»

glebov
besplatka_728_90_ukr

Дорогі Черкащани! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війни!

8 та 9 травня для всіх українців це не просто пам’ятні дати про події 73 — річної давнини, це  в першу чергу вшанування учасників Другої світової війни та пам’яті полеглих воїнів, які віддати свої життя за наше з вами мирне небо, за щастя, за свободу!

З 2015 року Україна змінила формат святкування, але це не змінило суть, бо  насправді, не має жодного значення, ні назви, ні політичні упередження для відзначення великої перемоги над фашизмом нашого народу. Все прогресивне людство згадує події тих часів, висловлює слова вдячності ветеранам війни та наставляє молодь пам’ятати і не забувати героїчні вчинки наших дідів. Тож схилимо голови перед українськими героями, які  відважно й самовіддано боролися з фашизмом.

Сьогодні, на тлі трагічних подій на Сході України та агресивної політики керівництва Кремля наш народ знову має відстоювати право на свободу та  мирне небо! Впевнений, що і зараз перемога буде за нами!

Дорогі наші ветерани, захисники України зі Збройних Сил України, добровольчих батальйонів та всіх силових структур, які зараз боронять нашу Вітчизну, вітаю зі святом та щиро бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя і багато років щасливого життя!

Слава Героям!

 

First1

Можливо Вас зацікавить