Юні митці з Черкас успішно виступили на престижних змаганнях

32_18
besplatka_728_90_ukr

У розпалі літо, яскраві канікули, але невгамовні й талановиті дітлахи позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради не перестають займатися улюбленою справою.

6 вихованців художньої студії «Сузір’я» та студії декоративно-прикладного мистецтва «Творче коло» стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Наше мирне небо». А робота Юлі Олійник (керівник Ольга Курська)  зайняла перше місце у молодшій категорії (до 7 років). Юні художники Центру запрошені на Фестиваль авіації, який відбудеться у вересні на аеродромі «Коротич» (Харківська область).

Уже третій рік поспіль в рамках Харківського фестивалю авіації реалізовується соціальний проект, спрямований на взаємодію дітей і дорослих, підвищення інтересу до авіації в суспільстві і розкриття мистецтва дитячої душі – конкурс малюнка «Наше мирне небо». Цьогоріч на розгляд компетентного журі представлено 1942 художніх творів із 149 закладів освіти та центрів дитячої творчості, фіналістами стали представники 18 областей України.

За інформацією Молодіжного центру

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить