Юрій Тренкін розповів, як зекономити на працівниках міськради 50 млн грн (ВІДЕО)

Юрій Тренкін
besplatka_728_90_ukr

У 2019 році завдяки скороченню фонду заробітної плати на 12 % для працівників черкаського апарату влади, вдалося зберегти майже 30 млн грн для подальшого розвитку багатьох об’єктів міста. Депутат Черкаської міської ради та голова бюджетної комісії Юрій Тренкін переконаний, що скорочення штатних одиниць та фонду заробітної плати допоможе зробити у майбутньому економію бюджету у розмірі 50 млн грн. Про це він розповів у студії «ВиЧЕрпно».

- На розгляд сесії міської ради я вносив проєкт рішення щодо скорочення граничного розміру премії. Єдине, що б я зробив — це збільшив розмір премії спеціалістам. Наразі особливе навантаження покладено на головних спеціалістів та спеціалістів молодшої ланки. Для них я збільшив би граничний розмір премії до 150 %. Усім іншим, які здебільшого користуються їхньою роботою, я залишив би граничний розмір премії на рівні 100 %. Завдяки скороченню фонду заробітної плати управлінського персоналу з 219 до 181 мільйона, вдасться зекономити 38 мільйонів гривень, — підкреслив Юрій Тренкін.

Також він додав, що другим етапом на шляху економії бюджету є скорочення штатних одиниць. На його думку, більшість працівників міської ради навіть не знають, що виконують певні управління.

- Дуже багато людей п’ять років декларували, що треба змінювати структуру Черкаської міської ради, але ніхто цим не займався. Я вважаю, що, наприклад, департамент охорони здоров’я у 2020 році має бути реорганізований. Треба залишити п’ять осіб, які прекрасно зможуть впоратися зі своїми обов’язками. Зі свого боку департамент економіки можна приєднати до департаменту фінансів, — додав Юрій Тренкін.

Голова бюджетної комісії впевнений, що поєднавши два інструменти, можна зробити економію бюджету у 50 мільйонів.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить