З нагоди Дня захисника України у Черкасах провели турнір із боксу (ФОТО)

DSC08801
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні у місті з нагоди свята Дня захисника України та з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів у зоні АТО був проведений турнір із боксу.

DSC08783

Як зазначив тренер спортивного клубу «Манеж Бокс» Артем Савенко, ще однією метою сьогоднішнього заходу є популяризація боксу серед підростаючого покоління:

«Захід проводиться з метою вшанування пам’яті наших захисників, а ще однією його метою є популяризація боксу серед молоді. Ми хочемо, щоб цей вид спорту розвивався у Черкасах якомога стрімкіше», — зазначив Артем.

DSC08777

Загалом, у сьогоднішньому турнірі взяло участь 24 учасника. За звання найкращого та найсильнішого боролися хлопці у вікових категоріях 2007-2006 років, 2005-2004 років. Приймали участь у турнірі і старші учасники. Всі боксери є одними із кращих вихованців боксерських клубів Черкас.

Такий боксерський турнір у Черкасах проходить вперше, але у планах організаторів зробити спортивний захід щорічним. Про те, щоб турнір став доброю традицією, зазначив і Костянтин Омаргалієв, заступник голови Черкаської ОДА. У свою чергу голова громадської організації «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник відмітив, що цей проект має велику місію.

«Цей проект є пілотним. Проходить спортивний захід у цілях патріотичного і фізичного виховання молоді. Ми започаткували цей турнір серед дітей і підлітків не тільки для того, щоб привернути увагу до спорту, а й для того, щоб виховати гідне майбутнє покоління та виростити гідну заміну собі», — зазначив пан Юрій.

По закінченню турніру учасники отримали грамоти та подарунки.

DSC08811

DSC08844

DSC08819

DSC08824

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить