З яким бюджетом Черкаси йдуть у 2017 рік

бюджет2
престо 728_90_ранкова кава

Черкаси у наступний рік ввійдуть з бюджетом у майже 2,5 млрд грн. Відповідний проект був проголосований на сьогоднішній сесії міської ради, завдяки чому була виконана вимога бюджетного кодексу.

Проект бюджету цього року був завчасно розміщений на офіційному веб-сайті міської ради та інших ресурсах, щоб усі бажаючи могли з ним ознайомитися.

Отож, як повідомила директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган бюджет цього року повністю враховує видатки на заробітну плату з урахуванням підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. Але для цього департаменту освіти необхідно буде провести заходи з оптимізації на 43 млн грн, а департаменту охорони здоров’я — більше ніж на 20 млн грн.

- Ми бачимо, що це можна зробити, без погіршення надання послуг для громади, — прокоментувала заходи з оптимізації видатків Наталія Джуган.

241 млн грн буде скеровано в бюджет розвитку, але сьогодні він не був прописаний, тільки враховано 10 млн грн на Громадський бюджет і НЕФКО.

- Все інше ми закумулювали в Департаменті економіки під наступне затвердження плану соціально-економічного розвитку. Потім ми будемо знати, на що саме ці кошти будуть направлені, — розповіла Наталія Джуган.

Окрім того, у місткому бюджеті передбачені кошти на пільгові перевезення. Більше 30 млн грн передбачено для безбиткової діяльності тролейбусного управління. Також передбачені видатки на ПТУ.

Також і цього року держава перекладає на плечі місцевих бюджетів додаткові повноваження:

- Минулого року це було 200 мільйонів гривень — це і ПТУ, і пільгові перевезення, недостача в заробітній платі, різниця в тарифах. Цього року ще майже вдвічі збільшилося це навантаження. Виявилося бажання у держави перекласти і енергоносії, і видатки з утримання по освітянським закладам. Мало того, по освіті врахована тільки заробітна плата педперсоналу, а технічного — ні, — прокоментувала Наталія Володимирівна.

Окрім того, в міському бюджеті заплановано 75 млн грн гарантії на випадок, якщо комунальні підприємства Теплокомуненерго та Черкасиводоканал не впораються зі своїми розрахунками по зовнішнім запозиченням перед ЄБРР та Світовим банком.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить