За 4 роки депутатської діяльності на округ мені вдалося залучити 118 млн грн, — Владислав Голуб

golub
besplatka_728_90_ukr

Владислав Голуб, один із наймолодших депутатів Верховної Ради VIII-го скликання, член Комітету ВР питань правової політики та правосуддя, заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, юрист-міжнародник, магістр банківського і фінансового права. Усі п’ять років у 197-му окрузі був не заїжджим гостем, а активним учасником політичних, суспільних та економічних процесів. Відкритий до спілкування, він знає проблеми свого округу і своїх виборців та системно їх вирішує. Має високий індекс підтримки реформ в Україні.

Наразі Україна готується до дострокових парламентських виборів, які своїм Указом оголосив новий Президент Володимир Зеленський. Нардеп Голуб ще не визначився, чи балотуватиметься він знову, проте готовий прозвітувати за кожен рік своєї роботи на окрузі.

На його переконання, робота народного депутата — це, передусім, законотворча діяльність і діяльність на окрузі.

– У складі парламентських робочих груп я працював над цілою низкою ключових для країни законів: «Про валюту і валютні операції», «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх родин», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та інші. Особливим успіхом своїм і нашого парламенту вважаю прийняття закону «Про валюту і валютні операції», який має значно полегшити умови ведення бізнесу, а також сприятиме залученню інвестицій в українську економіку. Багато напрацьовано законопроектів, що стосуються антикорупційної діяльності, а також змін до виборчого законодавства, — розповів Владислав Голуб.

Якщо говорити про роботу в окрузі, то тут діяльність нардепа була передусім зосереджена на  залученні державних коштів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем громад.

–  А це, за 4 роки, близько 68 мільйонів гривень, — наголосив Владислав Володимирович. –  Пріоритетними були галузі охорони здоров’я та освіти. Спільно з  місцевими громадами, за безпосередньої участі людей, ми  реалізували чимало проектів. Істотно покращилася матеріально-технічна база багатьох ФАПів, дитячих садочків та  шкіл, закладів професійно-технічної освіти Канева, Черкас і Золотоноші. Багато зробили ми й для Золотоніської центральної районної лікарні і сьогодні можемо говорити про якісно новий рівень послуг у цьому закладі. Серед інших напрямків —  облаштування спортивних та дитячих майданчиків, організація активного дозвілля дітей і молоді, персональна допомога жителям мого округу, вирішення цілої низки  питань життєдіяльності громад.

Попри те, що Владислав Голуб ще не визначився – іде в нардепи чи ні, переконаний, що новий парламент має стати рушієм змін, а депутати за протиправні діяння мають нести таку ж відповідальність, як і інші громадяни України.

– Для мене депутатський статус це, передусім, можливість проводити прогресивні перетворення в країні, вносити необхідні законодавчі ініціативи, контролювати їх виконання, щоб Україна динамічно розвивалася, а якість життя людей змінювалося на краще. І ще одне. Оскільки в моїй депутатській роботі чималу частину займає парламентська дипломатія, то статус народного депутата — це ще й можливість просувати наші національні інтереси на зовнішній арені.

Що стосується депутатської недоторканності, то вона мене не цікавить взагалі. Мені немає чого боятися. За роки каденції не нажив статків, не набудував хат, не купував машин. Не маю ані офшорів, ні заводів.

Я за її скасування, але має бути так званий функціональний імунітет. Це коли депутати не повинні нести відповідальність за свої політичні заяви. Але якщо депутат робить якесь протиправне діяння, передбачене Кримінальним кодексом, — він має нести таку ж відповідальність, як і будь-який інший громадянин України.

 

First1

Можливо Вас зацікавить