За честь і гідність: волонтери з Черкащини привітали в День Конституції бійців 1-ї танкової бригади

tankova brygada 4
престо 728_90_ранкова кава

Особливі подарунки на цьогорічний День Конституції отримали бійці Першої окремої танкової бригади. До них на одне з місць їхньої дислокації завітали волонтери з Черкащини з вітаннями від усієї області та подарунками і відзнаками.

tankova brygada 5

Конституція України визначила, що найважливішим є життя людини, її здоров’я, честь і гідність. І саме в цей день, через три роки з початку агресії північного сусіда, як ніколи на особливу подяку заслуговують всі воїни, які продовжують боронити територіальну цілісність країни.

tankova brygada 6

У складі танкової бригади служить чимало черкащан, які за словами комбрига, вже встигли зарекомендувати себе як справжні захисники Батьківщини. Тож передати їм та іншим воїнам вітання від усієї черкаської землі, батьків, матерів, дітей, які завдяки їм мають можливість жити на мирній території, завітали волонтери з Черкащини.

- Ми по праву називаємо Черкащину серцем України, тому що там споконвіку кувався волелюбний дух — починаючи від князів Київської Русі та закінчуючи вояками Холодноярської республіки, атакож тими хлопцями, які зараз поряд з вами стоять, — звернувся до присутніх перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. — Перша танкова бригада починає свій бойовий відлік від подій в Луганському аеропорту і зараз є без перебільшення взірцем для усіх Збройних сил України.

tankova brygada 7

Віталій Коваль разом з іншими волонтерами у цей святковий для всіх українців день завітав до військовослужбовців з приємною місією від голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка — передати відзнаку «Холодний Яр» низці бійців, які відзначилися під час несення служби в зоні АТО. Також, на згадку про Черкащину, командиру бригади передали картину із зображенням козака.

Проте їхали так здалеку волонтери не тільки з нагородами. Виконуючи прохання черкащан, які служать у складі бригади, вони привезли їм провізію, меблі для командного штабу та три душові кабіни, які влітку особливо потрібні всім бійцям.

tankova brygada 10

tankova brygada 9

tankova brygada 8

У свою чергу командир бригади Сергій Маленко зауважив, що вони завжди відчувають підтримку черкащан, тож нині їм особливо приємно отримувати ці нагороди. Адже для кожного бійця важливо знати, що їх не забувають, що те, що вони роблять на східних рубежах, важливо для всіх українців.

І щоб не залишитися в боргу, керівництво бригади також відзначило волонтерів, які завітали до них.

- Ми завжди відчуваємо вашу підтримку, — сказав Сергій Маленко, вручивши грамоти і ювілейні чашки з емблемою бригади. — Тож дозвольте і нам передати вам ці скромні нагороди на згадку про ваш візит.

tankova brygada 11

tankova brygada

tankova brygada 2

tankova brygada 3

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить