За кошти від продажу нової книги журналіст хоче поповнити фонди музею

28907100_1575539739167725_105117529_n
besplatka_728_90_ukr

Днями вийшла нова – вже друга – книга черкаського журналіста Назарія Вівчарика «Те, що серед нас». Це збірка малої прози.

– «Те, що серед нас» – це містика, казки для дорослих. Книга моторошна, повчальна, цікава. Загалом, містика гнучкий жанр, тож поєднував тут і фантастику, і детектив, і сатиру, і трохи хоррору, тобто, жахів… – розповів автор нашому виданню.

Більшість історій журналіст після відряджень та зустрічей з непересічними людьми, які підштовхнули його до різноманітних роздумів.

– Колись, пам’ятаю, їздив у відрядження в Корсунь шукати Чупакабру, іншого разу з істориком Назаром Лавріненком їздили на розкопаний чорними археологами курган. Також в рамках роботи доводилося бувати в досить похмурих місцях, як-от колонія, психлікарня… Все це навіювало мені сюжет, в яких намагався поєднати два світи: підсвідомий і потойбічний, – каже Назарій Вівчарик. – Загалом, колективні та авторські збірки стають популярнішими. Я не раз брав участь в літературних конкурсах, за наслідками проведення яких виходили збірки з творами переможців. Це було дуже цікаво і корисно. Насправді, на малу прозу легко підсісти. Це такі концентровані оповідки для читання у вільний час, під час відряджень, коли можна пережити багато емоцій.

728x90

Вже сьогодні видавництво надіслало автору пакунок з книгами в рамках його гонорару. І Назарій вирішив поєднати продаж книг з благодійною акцією.

– Ідея з’явилася в день народження Шевченка. За продані книги, які мені надіслав видавець, хочу придбати в музей книги, музей «Кобзаря» один експонат – картину. З керівництвом музею визначено. Тож купуючи мою книгу «Те, що серед нас» ви ще й долучитися до акції — поповнення фондів Черкаського музею! — поділився автор.

Нова книга журналіста вийшла у видавництві «Мандрівець». Торік там побачила світ його перша книга – містична повість «П’ятеро як один», події в якій розгортаються у Черкасах.

Можливо Вас зацікавить