За півроку черкащани придбали майже 80 автівок через сайт ПриватБанку

Снимок экрана от 2019-07-10 10_35_33
besplatka_728_90_ukr

За повідомленням прес-служби ПриватБанку, жителі Черкащини за 6 місяців 2019 року придбали через банк 78 автівок. 45 автівок придбали містяни, а 33 — жителі Черкаської області, зокрема Умані, Сміли, Золотоноші, Звенигородки, Лисянки та ін.

Найбільш бажаними серед черкащан були автівки Mitsubishi, RENAULT, HYUNDAI та SKODA.

Черкащани гідно оцінили новий онлайн-автосалон ПриватБанку, де можна швидко продати власний автомобіль чи підшукати новий. Наразі на вибір містян представлені 48 автівок саме з Черкащини, але регіональних обмежень немає, тому 1500 авто з  усієї країни відкриті до уваги потенційних покупців. Більш того, клієнти ПриватБанку можуть купити авто на будь-якому автомайданчику, у будь-якому автосалоні або ж у будь-якої звичайної людини.

До послуг клієнтів пропонують програму  «Авто в розстрочку», завдяки якій користуватися автомобілем можна вже сьогодні, а його вартість виплачувати щомісячними платежами. Розрахувати щомісячний платіж можна прямо на сайті при виборі авто, клікнувши кнопку «купити». Турботи по реєстрації автомобіля в СЦ МВД ПриватБанк повністю бере на себе.

 

Завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит із мінімальними відсотками. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault, Mazda, Suzuki та інші – можна обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних.

Дізнатись про всі подробиці роботи цієї програми можна у будь-якому відділенні ПриватБанку.

First1

Можливо Вас зацікавить