За воду та тепло черкасці заборгували 155 млн грн

borgy
besplatka_728_90_ukr

Черкащан попереджають, що Відокремленим підрозділом «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як Виконавцем послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води, було забезпечено надійне теплопостачання житлових будинків, бюджетних установ та юридичних споживачів міста Черкаси впродовж опалювального періоду 2019 — 2020 рр.

Проте, унаслідок порушення окремими споживачами умов договірних відносин про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, в частині несвоєчасної оплати коштів за отримані послуги, заборгованість споживачів станом на 01.07.2020 р. склала 155 мільйонів гривень.

Зазначена ситуація ускладнює проведення повноцінної підготовки теплофікаційного обладнання та теплових мереж Черкаської ТЕЦ до роботи в опалювальному періоді 2020 — 2021 років, а також виконання інвестиційних програм у повному обсязі. Адже, для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та закупівлю палива, а також провести модернізацію обладнання в рамках виконання інвестиційної програми.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів із проханням терміново погасити існуючу заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Із питань оплати існуючої заборгованості та укладання договорів реструктуризації боргу необхідно звернутися до юридичного відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-27-15-606, 050-27-15-153.

Споживачів, які мають заборгованість за отримані послуги, попереджають, що в разі несплати та накопичення суми боргу, ВП «Черкаська ТЕЦ» скористається наданим їй, згідно з чинним законодавством, правом подання судових позовів на боржників та примусового стягнення боргу через Державну виконавчу службу, шляхом накладення арешту на банківські рахунки та карти, арешту та реалізації рухомого та нерухомого майна боржників, внесення боржників до Єдиного реєстру боржників України та заборону виїзду за кордон.

Про це інформує адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»

First1

Можливо Вас зацікавить