Загиблого АТОвця з Черкас посмертно нагородили відзнакою «За гідність Черкащини»

23283211_10208146061048647_1993320712_n
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні Черкаси прощаються із загиблим бійцем батальйону спецпризначення «Донбас», 37-річним Сергієм Сиротенком. Містяни зібралися на Соборній площі, аби провести Героя в останню путь.

- Багато хто з нас боягузи, бо якщо спитати зараз, хто готовий взяти зброю в руки і воювати, то певно кожен сказав би » Так», але на ділі це далеко не так. Тому Сергій — гідний приклад для всіх нас,- зазначив під час церемонії прощання священик.

Під час прощання товариші по службі, підлеглі Сергія, згадали, як разом із командиром бували в гарячих точках. Бійці кажуть, що дуже сумно, адже вони втратили не лише хорошого друга, а й хорошого батька трьох дітей. У свою чергу батькам загиблого подякували за те, що виховали такого сина, а покійному бійцеві — за його мужність і жертовність. Загалом Черкащина у новітній російсько-українській війні втратила понад 150 своїх синів. Сергій був одним із тих, хто пішли на фронт першими.

Також відмітимо, що спільним рішенням обласної ради та Черкаської ОДА Сергія посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». Відзнаку вручили рідним загиблого Героя.

Можливо Вас зацікавить