Заключний етап перегонів на серійних автомобілях відбудеться цими вихідними у Черкасах

avtoralli 5
престо 728_90_ранкова кава

Цими вихідними у Черкасах пройде VI етап Трофея Автомобільної Федерації України з РАЛІ на серійних автомобілях «AERORING 2017». Це заключний етап змагань, тому дуже знаково, що він проходить саме в Черкасах.

На сьогоднішній день вже подано 50 заявок. Змаганнями цікавляться учасники з усієї України, а це і Харків, і Дніпро, й Київ, Одеса, Херсон та інші міста. Від Черкас наразі прийняти участь у змаганнях виявили бажання 6 екіпажів.

Перегони проходитимуть на території черкаського аеропорту.

- 2017 рік був досить насиченим для нашого автомобільного клубу і фінішуємо ми класним змаганням — ралі на серійних автівках. Це буде VI етап Трофея Автомобільної Федерації України з РАЛІ на серійних автомобілях. ІІ етап також проходив у Черкасах у березні цього року, — розповів журналістам Андрій Яроменко, керівник автомобільного клубу «Черкаси».

jaromenko

Захід очікується дуже цікавий, відзначає автогонщик. Будуть як денні ділянки, так і нічні з попереднім урочистим відкриттям у центрі міста, тож побачити екіпажі зможуть усі охочі.

Загалом же ралі на серійних автомобілях дуже схоже на звичайне ралі, проте в ньому можуть приймати участь як спортивні автівки, так і серійно підготовлені.

- Траса вибирається максимально безпечна, але складна в плані кермування, — відзначив керівник черкаського автоклубу. — У нашому випадку, ми на території аеропорту прокладаємо дорогу довжиною 7 кілометрів, яка буде викладена з покришок і спеціальних огорож — десь дерева, десь кущі. Тому, в принципі, це безпечна дистанція, але потрібно вміло управляти автомобілем, щоб бути першим.

Родзинкою ралі будуть дві нічні спецділянки, коли автомобілі будуть їхати тільки в світлі фар. Саме на цьому етапі випробування важливою буже допомога штурмана, без підказок якого пілоту буде важко розібратися, куди саме їхати (екіпаж автівки складається із штурмана та пілота).

Щодо готовності наших автоспортсменів до змагань, то Андрій Яроменко відзначив, що у цьому році черкащани регулярно виїжджали на змагання, зокрема були і в Харкові, і в Дніпрі, тому вони претендуватимуть на перемогу.

У наступному році заплановано в Черкасах провести 4 етапи ралі на серійних автомобілях. Вони розпочнуться у лютому і закінчаться десь у середині жовтня. Ці етапи будуть включені в національну серію змагань. Окрім того, ці 4 етапи будуть об’єднані в одну серію, тобто спортсмени змагатимуться і в локальній серїі змагань, і в національній.

Нагадаємо, АК «Черкаси» два роки тому отримав ліцензію як команда. Вже у 2017 році автоклуб взяв участь у трьох видах змагань, отримавши досить значні результати. Загалом, за рік близько 20 спортсменів взяли участь у змаганнях у складі автомобільного клубу «Черкаси». Свої відзнаки від клубу вони отримають в цю суботу, на завершенні сезону.

avtoralli 2

І насамкінець, щоб показати журналістам, наскільки це захоплюючі змагання, Андрій Яроменко дав змогу кожному відчути себе на місці штурмана, влаштувавши міні-перегони.

avtoralli 3

avtoralli 4

avtoralli

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить