«Замість того, щоб боротися з корупцією у Черкасах, очолив її», — Радуцький прокоментував 13 заветованих міським головою рішень

23423764_867367736757974_1429898710_o
престо 728_90

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на 13 проектів рішень депутатів Черкаської міської ради, що були прийняті на останній сесії. Прокоментував рішення міського голови та розповів про подальші дії депутатів міськради сьогодні на прес-конференції секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Зокрема, одним із заветованих рішень є проект про забудову Митниці ПП «Шора» та ПП «Інвестиційно-будівельна компанія «Будгарант».

Рішенням головного інспектора буднагляду Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області скасовані містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок двом вищезгаданим підприємствам на перехресті вулиць Героїв Дніпра та Козацької. У зв’язку з цим є всі правові підстави звернутись до суду з позовом про скасування реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт.

- Пройшло два місяці, а Савін (керівник департаменту архітектури та містобудування ЧМР — ред.) і Шабанов (керівник департаменту управління справами та юридичного забезпечення — ред.) так і не спромоглися виступити на стороні міської ради, — сказав Радуцький.

Наступний проект рішення, на який наклав вето міський голова, про недовіру Артуру Савіну.

Нагадаємо, за цей проект рішення депутати Черкаської міської ради проголосували на минулому засіданні сесії.

- Депутати мають право виступити і висловити недовіру. Далі рішення за міським головою – чи буде він звільняти Савіна. Але накладати вето на рішення сесії міської ради про недовіру цьому чиновнику – це просто нонсенс, — сказав Олександр Радуцький.

Ще одне вето міського голови стосується демонтажу тимчасової споруди на пляжі «Пушкінський». За словами Олександра Романовича, проект, який розглядали на сесії, не мав жодного юридичного зауваження.

Раніше ми писали, що на сесії Черкаської міської ради проголосували за демонтаж тимчасової споруди на пляжу Пушкінський по вул. Гагаріна.

- Анатолій Васильович замість того, щоб боротися з корупцією у місті Черкаси, очолив її. Депутатів Черкаської міської ради це не зупинить і вже сьогодні останній проект рішення я підписав і всі 13 проектів рішень виходять на розгляд депутатів, комісій. І через 20 днів ми почнемо розглядати їх знову на сесії Черкаської міської ради. Якщо Анатолій Васильович хоче гратися, то ми готові працювати у сесійній залі. Я впевнений, що кожне вето – це мінус його рейтингу, — підсумував Олександр Радуцький.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить