Замковий узвіз у Черкасах просять не забудовувати багатоповерхівками

5f2d0cb579678
besplatka_728_90_ukr

Не дозволити забудову території біля Замкового узвозу просять в електронній петиції, розміщеній на сайті Черкаської міської ради. 

Автор петиції Павло Мосійчук вважає, що така забудова знищить історичне обличчя Черкас, перекриє види на Долину троянд, а також спричинить перевантаження міської інфраструктури.

«Вулиця Замковий узвіз є однією з небагатьох, де знаходяться історичні будівлі, які формують історичний образ міста. Однак будівельна мафія намагається знищити ці унікальні для нашого міста будівлі і забудувати Замковий узвіз багатоповерхівками, — йдеться в е-петиції.

Також автор петиції просить:

- заборонити знесення наявних історичних будівель, розташованих за адресою Замковий узвіз 1, Замковий узвіз 9;

- внести зміни в Генеральний план міста з метою обмеження поверховості будівель по Замковому узвозі та по парній стороні вулиці Гагаріна двома поверхами;

- заборонити департаменту Архітектури та містобудування надавати містобудівні умови на обмеження для будівництва по вулицях Замковий узвіз та Гагаріна (парна сторона) до внесення відповідних змін до Генерального плану.

До слова, на сайті міської ради розміщене оголошення, в якому повідомляється, що у зв’язку з доопрацюванням архітектурно-планувальної частини, проведення слухань для врахування інтересів громади до проєкту Детального плану території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси – переноситься.

Про поновлення процесу громадських слухань, дату, час та спосіб їх проведення буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, у період із 5 серпня до 5 вересня департамент архітектури та містобудування розпочав приймання пропозицій до Детального плану території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси.

First1

Можливо Вас зацікавить