Заняття для двох або як в Черкасах вчать «літати» під час занять акройогою (ФОТО)

akrojoga 7
besplatka_728_90_ukr

Акройога народилася з кохання двох людей. Цей відносно молодий напрямок в йозі виник у 2003 році після зустрічі йога-коуча Дженні Сауер-Клайн і акробата Джейсона Німера, які вирішили поділитися своєю майстерністю. Вони виконали акробатичні трюки з елементами йоги і у них вийшло. Після цього між ними виникла симпатія, яка переросла у кохання, що і породило чудовий напрямок – акройога.

Цей контактний вид йоги, для якого обов’язково необхідні дві людини, дарує не тільки прекрасний фізичний стан, але й почуття легкості та польоту, тому він дуже швидко став популярним серед молоді.

Якщо ввечері прогулятися долиною троянд в Черкасах, то можна помітити пари, які «літають». Саме таке враження складається, коли здалеку придивляєшся до їхніх занять. Про вечірні «польоти» нашому виданню розповів тренер із акройоги Євгеній Шульга.

akrojoga 4

– Семінари з акройоги в Києві я відвідую вже близько 5 років. Серйозно ж цим напрямком зайнявся з початку літа. Це гарна фізична підготовка, окрім того, ми отримуємо велике задоволення від цих занять, вони дарують радість і приємні емоції. Ми очищуємо розум від усього зайвого, негативного, в процесі ми самовдосконалюємося. Після практики у нас проходить ще невеличка медитація з побажанням усім рідним, близьким і всім живим істотам щастя, — розповів Євгеній Шульга.

akrojoga 12

Для занять акройогою потрібно щонайменше двоє: база – людина, яка лежить і ніби виступає рухомою опорою для партнера, і флаєр, який опирається на базу і робить різноманітні елементи. Третій учасник страхує флаєра від падіння.

akrojoga 11

Для занять акройогою, запевняє тренер, не потрібна спеціальна фізична підготовка, деякі початкові елементи можна виконати і не маючи навичок з йоги чи акробатики, всьому іншому – навчать.

akrojoga

akrojoga 2

– Є багато комбінацій, які можна виконати і не маючи дуже гарної розтяжки і без особливої фізичної підготовки, однак є, звичайно, складніші рівні. Що цікаво, на кожному рівні є місце для розвитку, — наголосив Євгеній Шульга.

akrojoga 9

Партнерами можуть бути не обов’язково чоловік і жінка, однак саме за такої умови відбувається більший обмін енергією, запевняє тренер. Дуже корисно акройогою займатися сімейним парам.

akrojoga 10

– Під час цих занять між чоловіком і жінкою виникає більше довіри, вони вчаться взаємодіяти, разом долати якісь труднощі, — відзначає Євгеній.

З місяць тому до занять акройогою приєдналася і Олександра. Зізнається, що за цей напрямок йоги вже чула, однак остаточно вирішила долучитися, коли побачила як цим займалися Євгеній та його партнерка.

– Я дуже зраділа, оскільки до цього у нас в Черкасах не було тренера з акройоги, — ділиться Олександра Литвиненко. – Я й до цього вела активний спосіб життя, однак це зовсім інше, ніби до цього нічим і не займалася. Однак якщо щось подобається, то готовий долати всі перепони і ввечері ти спішиш сюди, щоб знову пережити це відчуття польоту, зв’язку з партнером. Це дуже надихає.

akrojoga 6

Якщо правильно виконувати всі елементи, то навіть жінка може стати базою для флаєра чоловіка, розповідає Олександра:

«Я піднімала свого чоловіка, як з’ясувалося, це не дуже складно, головне – знати техніку і певні тонкощі».

Також вона абсолютно переконана, що коли цим видом йоги займається пара, то це зближує їх, вчить краще розуміти один одного.

– Ви вчитеся слухати один одного і, що головне, — чути. Потім це переноситься на життя. Ти дивишся, що не так робиш на занятті і тоді аналізуєш, як би ти якусь проблему вирішив у житті, — додає дівчина.

akrojoga 8

«Це обов’язково треба спробувати, — наостанок переконує тренер з акройоги Євгеній Шульга. – Тут кожен для себе може знайти той момент, який його надихатиме».

Заняття в Долині троянд проходять по понеділкам, середам і п’ятницям о 18.30. Коли ж похолодає, їх планують перенести в спортивну залу ЧДТУ.

Слідкувати за заняттями з акройоги можна в групі в «Фейсбуці».

akrojoga 5

akrojoga 3

First1

Можливо Вас зацікавить