Запрошуємо написати «Вичерпний» диктант на День української писемності та мови

mova
banner

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України від 6 листопада 1997-го року. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

Уже другий рік поспіль інформаційне агентство «ВиЧЕрпно» з метою популяризації української мови та щоб показати, що нею послуговуватися модно, теж влаштовує диктант для черкаських політиків, чиновників та просто усіх охочих перевірити свої знання.

Нагадаємо, минулого року до нас завітало чимало владців, які продемонстрували рівень своєї письмової грамотності. Цього року ми також запросили їх підтвердити або ж покращити свої результати. Запрошуємо долучитися і всіх охочих.

Написання диктанту відбудеться 9 листопада о 14.00. Місце проведення незмінне: ТРЦ «Хрещатик-сіті», мінус 2-ий поверх (вул. Остафія Дашковича, 19).

До відома, за православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови. Існують версії, що раніше на території України застосовували кілька видів писемності, деякі з них використовували грецьку абетку або латиницю. Сучасний алфавіт української мови здебільшого складається з аналогів грецьких літер і декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить