Заступниця міського голови Черкас написала заяву на звільнення

Заступниця міського голови Черкас написала заяву на звільнення
besplatka_728_90_ukr

Заступниця міського голов Черкас Людмила Бордунос написала заяву на звільнення за власним бажанням. Про це вона повідомила перед засіданням виконкому.

Читайте також: Ярослав Нищик назвав низку причин свого звільнення

Своє рішення вона обґрунтувала тим, що не хоче більше приймати участь у прийнятті політиканських рішень, а також, за її словами, їй набридло, що її особою прикриваються у всіх питаннях по управлінській компанії «Нова якість».

- Я йду через те, що не хочу більше приймати політиканські рішення. Я сподіваюся, що в місті таки будуть господарники, — прокоментувала Людмила Бордунос. — Я дуже люблю свою роботу, але тут можна було працювати до того моменту, поки господарство не перетворилося на політиканство. На сьогоднішній день усі рішення, які приймають, зокрема, і в галузі ЖКГ, вони є політичними. Я хочу звернути увагу, що взимку люди будуть без тепла: у нас жодної копійки не закладено на ремонт безгосподарських мереж. Тому далі брати участь у політиканстві, далі бруднити своє ім’я я не буду. Хотіла покласти на стіл (покласти заяву на стіл міському голові — ред.), однак, скоріш за все, зареєструю через канцелярію (оскільки міський голова не був присутній на засіданні виконкому — ред.).

Відзначимо, Людмила Бордунос відповіла за сферу ЖКГ у міській раді.

Нагадаємо, заяву про складання депутатських повноважень і повноважень секретаря міської ради написав і Ярослав Нищик.

First1

Можливо Вас зацікавить